GS-5066 | Działka Sprzedaż

Informacje ogólne

Status:
Aktualna
Lokalizacja:
małopolskie, tarnowski, Tarnów
Rodzaj budynku:
Pow. całkowita [m2]:
40000.00
Ilość pięter w budynku
0
Piętro:
Ilość pięter w budynku
0
Przeznaczenie działki
inwestycyjna, komercyjna
Rok budowy
0
Cena:
10 000 000,00

Pomieszczenia
Wysokość pomieszczeń
0
 

Opis

GRUPA KRAKOWIAK NIERUCHOMOŚCI z przyjemnością prezentuje Państwu atrakcyjną ofertę zakupu działki o powierzchni 40 000 m2, idealnie nadającej się pod cele logistyczne. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji w Tarnowie, co zapewnia łatwy dostęp do głównych tras komunikacyjnych i doskonałe warunki do prowadzenia działalności logistycznej.

Informacje o działce:

  • Powierzchnia: 40 000 m2 (4 ha)
  • Przeznaczenie: logistyka, magazynowanie
  • Lokalizacja: Tarnów, województwo małopolskie
  • Dostępność: dogodny dojazd do dróg krajowych i autostrady
  • Uzbrojenie: media dostępne w pobliżu

Lokalizacja: Tarnów to miasto położone w województwie małopolskim, które jest doskonale skomunikowane z innymi regionami Polski. Bliskość dróg krajowych i autostrady sprawia, że nieruchomość ta stanowi strategiczny punkt logistyczny, umożliwiający szybką dystrybucję towarów na terenie całego kraju.

Potencjał logistyczny: Działka o takiej powierzchni jest idealnym miejscem pod rozwinięcie centrum logistycznego, magazynu lub kompleksu dystrybucyjnego. Jej duża powierzchnia pozwala na elastyczne planowanie i realizację różnorodnych przedsięwzięć logistycznych, co przyciąga inwestorów szukających rozbudowanych i wszechstronnych rozwiązań.

Udogodnienia: W okolicy działki znajdują się niezbędne media, co znacznie ułatwia proces inwestycyjny. Dostęp do wody, kanalizacji, prądu oraz infrastruktury drogowej to kluczowe czynniki ułatwiające funkcjonowanie na terenie nieruchomości.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i mamy nadzieję na owocną współpracę przy realizacji Państwa projektów logistycznych w Tarnowie!

Koszty


 

Kontakt w sprawie oferty