GS-5065 | Działka Sprzedaż

Informacje ogólne

Status:
Aktualna
Lokalizacja:
podkarpackie, rzeszowski, Rzeszów
Rodzaj budynku:
Pow. całkowita [m2]:
11600.00
Ilość pięter w budynku
0
Piętro:
Ilość pięter w budynku
0
Przeznaczenie działki
inwestycyjna, komercyjna
Rok budowy
0
Cena:
32 000 000,00

Pomieszczenia
Wysokość pomieszczeń
0
 

Opis

GRUPA KRAKOWIAK NIERUCHOMOŚCI z przyjemnością prezentuje Państwu atrakcyjną ofertę zakupu działki o powierzchni 11 600 m2, idealnie nadającej się pod cele logistyczne. Nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości Wojnicz, która zapewnia doskonałe połączenia komunikacyjne oraz sprzyjające warunki do prowadzenia działalności logistycznej.

Informacje o działce:

  • Powierzchnia: 11 600 m2 (1,16 ha)
  • Przeznaczenie: logistyka, magazynowanie
  • Lokalizacja: Wojnicz, województwo małopolskie
  • Dostępność: dogodny dojazd do dróg krajowych i autostrady
  • Uzbrojenie: media dostępne w pobliżu

Lokalizacja: Wojnicz to urocza miejscowość położona w województwie małopolskim. Jej doskonała lokalizacja sprawia, że jest to idealne miejsce dla firm logistycznych, które szukają dogodnych połączeń z głównymi szlakami komunikacyjnymi. Bliskość dróg krajowych i autostrady umożliwia sprawną dystrybucję towarów zarówno na terenie Polski, jak i za granicę.

Potencjał logistyczny: Działka o takiej powierzchni doskonale nadaje się pod inwestycje logistyczne, magazynowe oraz dystrybucyjne. Jej strategiczne położenie w połączeniu z rozwijającym się rynkiem lokalnym stanowi atrakcyjną ofertę dla przedsiębiorców, którzy poszukują miejsca z potencjałem do rozwoju działalności logistycznej.

Udogodnienia: W okolicy działki znajdują się niezbędne media, co znacznie ułatwia proces inwestycyjny. Dostęp do wody, kanalizacji, prądu oraz infrastruktury drogowej to kluczowe czynniki ułatwiające funkcjonowanie na terenie nieruchomości.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i mamy nadzieję na owocną współpracę przy realizacji Państwa projektów logistycznych w Wojniczu!

Koszty


 

Kontakt w sprawie oferty