GS-5064 | Działka Sprzedaż

Informacje ogólne

Status:
Aktualna
Lokalizacja:
podkarpackie, rzeszowski, Rzeszów
Rodzaj budynku:
Pow. całkowita [m2]:
77000.00
Ilość pięter w budynku
0
Piętro:
Ilość pięter w budynku
0
Przeznaczenie działki
inwestycyjna, komercyjna
Rok budowy
0
Cena:
27 000 000,00

Pomieszczenia
Wysokość pomieszczeń
0
 

Opis

GRUPA KRAKOWIAK NIERUCHOMOŚCI z przyjemnością prezentuje Państwu atrakcyjną ofertę zakupu dużej działki o powierzchni 77 000 m2, idealnie nadającej się pod cele produkcyjne, składowe oraz usługowe. Nieruchomość położona jest w malowniczym Sokołowie Małopolskim, w dogodnej lokalizacji zapewniającej sprawną komunikację z okolicznymi miastami i drogami krajowymi.

Informacje o działce:

  • Powierzchnia: 77 000 m2 (7,7 ha)
  • Przeznaczenie: produkcyjno-składowo-usługowe
  • Lokalizacja: Sokołów Małopolski, województwo podkarpackie
  • Dostępność: dogodny dojazd do dróg krajowych i autostrady
  • Uzbrojenie: media dostępne w pobliżu

Lokalizacja: Sokołów Małopolski to urokliwe miasto położone w województwie podkarpackim. Jego strategiczne położenie umożliwia doskonałą komunikację zarówno w kierunku lokalnym, jak i międzynarodowym. Bliskość dróg krajowych i autostrady stanowi istotny atut dla potencjalnych inwestorów, którzy poszukują miejsca z dobrą infrastrukturą transportową.

Potencjał inwestycyjny: Działka o tak dużej powierzchni i zróżnicowanym przeznaczeniu doskonale nadaje się pod różnorodne przedsięwzięcia inwestycyjne. Możliwość prowadzenia działalności produkcyjnej, składowej oraz usługowej na jednym terenie stanowi unikatową szansę dla przedsiębiorców, którzy szukają wszechstronnych możliwości rozwoju.

Udogodnienia: W okolicy działki znajdują się niezbędne media, co pozwala na sprawną realizację inwestycji. Dostęp do wody, kanalizacji, prądu oraz infrastruktury drogowej to kluczowy czynnik ułatwiający funkcjonowanie na terenie nieruchomości.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i mamy nadzieję na owocną współpracę przy realizacji Państwa projektów w Sokołowie Małopolskim!

Koszty


 

Kontakt w sprawie oferty