GS-5063 | Działka Sprzedaż

Informacje ogólne

Status:
Aktualna
Lokalizacja:
podkarpackie, rzeszowski, Rzeszów
Rodzaj budynku:
Pow. całkowita [m2]:
80700.00
Ilość pięter w budynku
0
Piętro:
Ilość pięter w budynku
0
Przeznaczenie działki
inwestycyjna, komercyjna
Rok budowy
0
Cena:
32 000 000,00

Pomieszczenia
Wysokość pomieszczeń
0
 

Opis

GRUPA KRAKOWIAK NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną - duży obszar działki o powierzchni 80 700 m2, idealnie nadający się pod cele logistyczne, położony w dynamicznie rozwijającym się mieście Rzeszów.

Informacje o działce:

  • Powierzchnia: 80 700 m2 (8,07 ha)
  • Przeznaczenie: logistyczne, przemysłowe
  • Lokalizacja: Rzeszów, województwo podkarpackie
  • Dostępność: działka posiada dogodny dojazd do dróg krajowych i autostrady
  • Uzbrojenie: media dostępne w pobliżu

Lokalizacja: Działka znajduje się w strategicznym punkcie miasta Rzeszów, które słynie z dynamicznego rozwoju i atrakcyjności inwestycyjnej. Bliskość ważnych arterii komunikacyjnych, takich jak drogi krajowe i autostrada, umożliwia łatwy i szybki transport towarów zarówno lokalnie, jak i międzynarodowo. Lokalizacja ta stwarza znakomite warunki do prowadzenia działalności logistycznej, przemysłowej lub dystrybucyjnej.

Potencjał inwestycyjny: Działka o tak dużym obszarze doskonale nadaje się pod rozwinięcie centrów logistycznych, magazynów, terminali dystrybucyjnych czy produkcji. Jej strategiczne położenie w połączeniu z rozwijającym się rynkiem lokalnym sprawia, że jest to doskonała okazja dla inwestorów szukających rentownych projektów w sektorze logistycznym.

Udogodnienia: W okolicy działki znajdują się niezbędne media, co znacznie ułatwia proces realizacji projektu inwestycyjnego. Dostęp do wody, kanalizacji, prądu oraz infrastruktury drogowej umożliwiają sprawną i efektywną działalność na terenie nieruchomości.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i liczymy na owocną współpracę przy realizacji Państwa ambitnych planów inwestycyjnych w Rzeszowie!

Koszty


 

Kontakt w sprawie oferty